در حال بارگزاری ...

بازار اینترنتی مالوران را بیشتر بشناسید

بازار اینترنتی مالوران را بیشتر بشناسید

بازار مالوران

 مالوران یک بازار مردمی است که فروشگاه های زیادی در آن محصولات خود را معرفی و عرضه کرده اند. بازار مالوران ایجاد و توسعه کسب و کار های خانگی کوچک و متوسط را در سطح کشور پشتیبانی می کند.

هر کسی می تواند کسب وکار خود را در قالب فروشگاه اینترنتی به راحتی در این بازار راه اندازی کند. در بازار  مالوران، فروشندگان کالا و خدمات  بطور مستقیم و بی واسطه با خریداران در ارتباط هستند. از سوی دیگر خریداران می توانند نیازهای خود را از تولید کنندگان کالا و ارایه دهندگان خدمات با هزینه ای مناسب تامین کنند.

 

مزایای خرید در بازار مالوران

  1.        تنوع بالا تر

در سیستم بازارهای اینترنتی فروشنده های زیادی هستند که کالاهای مشابه عرضه میکنند، پس شما تنوع زیادی برای انتخاب کالای مورد نظر خود دارید.

  1.       قیمت مناسب

به دلیل رقابتی که در بازارهای اینترنتی وجود دارد فروشندگان بهترین قیمت های خود را عرضه میکنند.

  1.      کیفیت بهتر

ثبت نظرات کاربران درباره ی محصولات سبب میشود که کالاهای با کیفیت سریعا جایگزین محصولات بی کیفیت شوند.

 

مزایای فروش در بازار مالوران

با توجه به این موضوع که مالوران یک بازار اینترنتی یا سامانه ی چند فروشندگی است ، عضویت در این سیستم مزایایی دارد که به کسب و کارهای کوچک یا خانگی کمک کرده تا در بستر اینترنت محصولات خود را بفروش برسانند.

  1.        کسب درآمد آسان

شما میتوانید بدون نیاز به طراحی و ساخت وب سایت و مدیریت آن در فضای اینترنت فعالیت کنید و از رقبای خود در بازار سنتی پیشی بگیرید. و طبیعتا سود بیشتری خواهید داشت.

 

  1.       عدم نیاز به سرمایه زیاد

همانطور که گفتیم طراحی سایت هزینه هایی برای شما خواهد داشت، علاوه بر این کسب و کار های کوچک نیز برای شروع فعالیت در بازار سنتی ، نیاز به سرمایه دارند. ولی با سامانه ی چند فروشندگی مالوران، تمامی کسب و کار ها میتوانند با حداقل سرمایه شروع به فعالیت کرده تا کسب و کار خود را رونق دهند.

  1.        تولید محتوای متناوب

از آنجایی که در یک بازار اینترنتی تعداد فروشندگان درحال افزایش است، با فعالیت متناوب هریک از آنها، روزانه میزان محتوای تولیدی در سایت بالا بوده و برای سایت شما بسیار خوب است.

  1.       جلب اعتماد بیشتر و راحت تر مشتریان

وقتی تعداد تراکنش های فروشگاه شما زیادتر شود و افراد بیشتری از شما خرید کنند ، اشخاص راحت تر میتوانند به شما و فروشگاه شما اعتماد کنند.

فروش بدون واسطه محصولات

خرید و فروش بدون واسطه در واقع به معنای معامله مستقیم میان تولیدکنندگان، فروشندگان کالا و مشتری است. از لحاظ اقتصادی میتوان گفت، زمانی که لایه‌های واسطه‌گری میان تولیدکننده و خریدار مانند عمده‌فروش‌ها، توزیع کنندگان و خرده‌فروش‌ها که به تعبیری هیچ گونه ارزش افزوده‌ای برای مشتری تولید نمی‌کنند وجود نداشته باشد در این شرایط کالاها با قیمت اصلی خود بفروش می‌رسند. هر چند عده‌ای معتقدند که خرید و فروش بدون واسطه امنیت معامله را کاهش می‌دهد با این حال هر روز با رشد روزافزون سایت‌هایی مواجه هستیم که بستری برای معامله مستقیم میان فروشنده و خریدار را فراهم میکنند.

 

کسب درآمد از محصولات خانگی

امروزه بستری فراهم شده تا بسیاری از افراد هنرمند و خلاق دست آفریده های خود را در فروشگاه های آنلاین به نمایش گذاشته و همچنین هنردوستان و طرفداران این صنعت راحت تر و سریع تر به دنیایی از صنایع دستی، دسترسی داشته باشند.

مالوران بازار آنلاین محصولات خانگی است. که به معرفی دست آفریده ها و تولیدات منحصر بفرد میپردازند. مالوران این امکان را فراهم آورده تا کسانی که در حوضه ی صنایع دستی فعالیت دارند و یا محصولات غذایی خانگی تولید میکنند. در این بازار و  در فروشگاه اختصاصی خود کالا های خود را بفروش برسانند.

فروش محصولات ارگانیک

بسیاری از افراد به تغذیه سالم و استفاده از محصولات ارگانیک اهمیت بسیاری میدهند. بنابر تعریف سازمان غذا و داروی آمریکا محصول ارگانیک محصولی است که بدون دخالت هرگونه ماده‌ی شیمیایی و روش‌های مصنوعی (مانند دست‌کاری ژنتیکی) تولید شود. طبیعتا استفاده از این محصولات تاثیر زیادی روی سلامتی ما خواهد داشت.

بازار اینترنتی مالوران بستری را فراهم کرده  تا تولیدکنندگان محصولات ارگانیک، کالا های خود را برای فروش عرضه کنند. همچنین برای مصرف کنندگانی که به سلامت خود اهمیت میدهند این امکان فراهم است که تمامی محصولات طبیعی مورد نیاز خود را از یک سایت تهیه کنند.

 

کمک به کسب و کار های کوچک و متوسط

تنها مشتریان نیستند که از خرید و فروش بدون واسطه سود می‌برند. این موقعیت برای تمامی کسب‌ و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ هم بستری مناسب فراهم کرده است. اهمیت این موضوع به این دلیل است که فروشندگان و تولیدکنندگان کالا و یا ارائه دهندگان خدمات گوناگون شغلی با سرمایه و ریسک کمتری می‌توانند محصولات خود را بطور مستقیم به مشتریان بفروشند و یا خدمات خود را ارائه نمایند.

خرید و فروش بدون واسطه بویژه برای کسب و کارهای خانگی و بنگاههای کوچک و متوسط که عموماً دسترسی کمتری به بازار و سرمایه دارند ؛ موقعیتی بی نظیر بشمار می رود. مشاغل و کسب وکارهای کوچک و نوپا و متوسط اغلب فاقد توانایی جذب سرمایه و همچنین راه‌اندازی مشاغل خود به شیوه سنتی بوده و از طرفی توانایی پرداخت اجاره بالای مغازه‌ و دیگر هزینه‌های واسطه‌گری را ندارند ولی می توانند در بازارهای اینترنتی به طور رایگان محصولات و خدمات خود را به معرض فروش و ارائه بگذارند.

نظر خود را وارد نمایید.
خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
دسته بندی ها
بهداشت، زیبایی و سلامت
خوردنی و آشامیدنی
دست آفریده ها